KS Konstancin: Legion Warszawa

W niedziele popołudnie rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną Legion Warszawa. Był to dla nas bardzo wartościowy mecz ponieważ zagraliśmy go z drużyną stworzoną z zawodników z klubów: Kosa Konstancin, Escola Barcelona oraz Legia Warszawa. Mimo bardzo wymagających rywali nasi zawodnicy od samego początku pokazali że jesteśmy równorzędnym rywalem i graliśmy cios za cios od samego początku! Na duże słowa uznania zasłużył Jaś Kwiatkowski oraz Hugu Benegda którzy prezentowali się tego dnia wyśmienicie w ofensywie i defensywie. Mimo gry bardzo wyrównanej to pod koniec meczu opadliśmy z sił i już zabrakło koncentracji oraz dokładności.

Mimo wyniku dla chłopców słowa uznania bo zagrali naprawdę dobry mecz i mimo kilku straconych bramek w słabym stylu to mecz daje pozytywny impuls i widać w grze naszych zawodników progres- BRAWO!

Dziękujemy rodzicom za podtrzymanie atmosfery i przybycie w pełnym składzie w raz ze swoimi pociechami! :)