KS Konstancin: Sparta Jazgarzew 7:0! hattrick Laskowskiego!

Laskowski

Laskowski

Laskowski

Bogdan (karny)

Bardzo dobry naszego zespołu z drużyną Sparty. Mimo znów słabego początku meczu, graliśmy bardzo niedokładnie, byliśmy zbyt mało pewni siebie aż do bramki strzelonej przez Kwiatkowskiego Janka( kolejny bardzo dobry tego zawodnika!)

Od tego momentu nasza gra z akcji na akcje wyglądała coraz lepiej i było widać coraz więcej jakości. Znów udało nam się zdominować środek pola czego efektem był popis strzelecki naszej drużyny. Zaczęło się od bramki Aleksa Białowąsa( 3 w tej rundzie) . Bramka strzelona przez Adriana Peca dobiła rywali po cudownym rajdzie przez całego boisko z piłką przy nodze i zakończeniu akcji strzałem plasowanym obok bramkarza, należy zwrócić uwagę na fakt że to drugie jego trafienie w rundzie!

Dobicie rywala nastąpiło od festiwalu Laskowskiego Olka, w ciągu 15 minut zdobył 3 bramki po zespołowych akcjach drużyny.

W ostatniej minucie meczu po indywidualnej akcji faulowany w polu karnym był kapitan drużyny Bogdan Patryk i sam dokonał egzekucji i ustanowił wynik na 7:0 dla naszej drużyny.

Duże brawa za postawę w drugiej połowie, bardzo dużym plusem meczu jest fakt że znów zaczynamy się cieszyć z futbolu, znów nasza gra jest radosna dla oka i widać wykonaną ciężką pracę przez ostatnie 8 miesięcy trenowania wspólnego.

Mamy tylko nadzieje że osiągnięty wynik nie spowoduje odpuszczenia i walczymy do końca o mistrzostwo ligi!