KS Ursynów: KS Konstancin 2:1( 1:1

Początek sezonu nie był dla nas tym razem szczęśliwy, w pierwszym meczu o mistrzostwo ligi U-12 ulegliśmy drużynie KS Ursynów 2:1 po bardzo kontrowersyjnym meczu.

Mimo tego że możemy nie zgadzać się z decyzjami sędziego spotkania to daliśmy sobie strzelić dwie bramki po kontrach rywali ale to na tyle co z minusów spotkania.

Plusy, plusy plusy...o nich należy mówić po tym meczu! Mimo wyniku nie korzystnego zagraliśmy najlepszego spotkanie w ciągu ostatniego roku! Zawodnicy zagrali na najwyższym poziomie przez całe spotkanie, byliśmy drużyną, wzajemne wsparcie i praca dla drużyny to była dewiza tego dnia naszej drużyny. Zostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie tego, w końcu nasz rocznik wchodzi na odpowiedni tor a udowodnić to trzeba w kolejnej kolejce ligowej z FC Lesznowola na tym samym boisku w Lesznowoli.

Oby tak dalej, do boju KS! ;)