Mecz kontrolny na remis!

Mecz z Laura Chylice rocznik 2002, miał być testem naszych chłopaków przed kolejnymi pojedynkami w meczach ligowych- efekty tego meczu były widoczne od samego początku. Bardzo dobrze wyglądała współpracy w bocznych sektorach boiska. Bardzo dobry mecz rozegrał w dzisiejszym dniu Olek Laskowski który pracował w ofensywie za dwóch( czego efektem była bramka, brawo Olo!!!). Wiele wiatru w ofensywie robił raz za razem Jaś Kwiatkowski  który był nie do zatrzymania, chociaż brakowało wykończenia jego akcji.

Nie ma co rozwodzić się na temat wyniku( chociaż mimo wszystko gratulacje dla Zakiego za pięknego gola z rzutu wolnego), ale należy zwrócić szczególną uwagę na styl i poziom gry. W tym meczu była gra piłką( fragmentami), szukanie lepiej ustawionych kolegów oraz wzajemna współpraca. Brawo dla naszych zawodników za walkę, zaangażowanie mimo różnicy wieku u nie których zawodników aż 2-3 lata!!!!

Takie mecze mają dać rytm meczowy chłopakom oraz wyczucie boiska jaki i trening taktyki- co dzisiaj wykonaliśmy w 100%. Brawa dla całego zespołu!!!

W niedziele czeka nas początek rundy rewanżowej, pierwszy mecz z Nadstalem!

Sparingi z drużyną Laura Chylice chcemy wprowadzić cyklicznie, informacje podczas poniedziałkowych treningów.

Dziękujemy po raz kolejny za fantastyczne wsparcie rodziców, motywacje dla chłopaków i wsparcie!!!! Pamiętajmy że WY( RODZICE)  macie ogromny wpływ na rozwój naszych PIŁKARZY MŁODYCH!

Dziękuje za wsparcie również dla trenera ;)