Pierwszy dzień obozu już za nami :)

Za nami już pierwszy dzień obozu w Bydgoszczy, w dobrych nastrojach chłopcy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Pierwszego dnia pracowaliśmy nad techniką a na końcu rozegraliśmy krótki mecz wewnętrzny.

Drugiego dnia pracowaliśmy nad motoryką na sali atletycznej w pełnym składzie. Na drugim treningu będziemy pracowali nad techniką oraz małe gry na hali.

Na wieczór planujemy odprawę taktyczną na sali konferencyjnej oraz będziemy oglądali mecz z rundy jesiennej. Czeka nas analiza ;)

W dobrym nastroju czekamy na kolejne dni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego facebook'u, na np KS KONSTANCIN znajdować będzie się relacja foto z pierwszych dni obozu.

Kadra obozu:

Mirkowski, Zacharski, Młynarczyk, Wencławiak, Zakrzewski, Kirk, Benegda, Kwiatkowski, Pec

Powiązana galeria: