Przekaż 1% dla Klubu Sportowego Konstancin!

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ NAM SWÓJ 1%? 1. Zgromadzone środki przeznaczamy tylko i wyłącznie na cele statutowe naszego stowarzyszenia. 2. Środki zostaną przeznaczone na renowację naszej bazy sportowej oraz sprzęt sportowy dla zawodników naszego klubu (piłki, pachołki, bramki oraz inne). 3. Do 30 października podamy do publicznej wiadomości informację, jaką kwotę udało nam się zebrać oraz na co zostały wydane zebrane fundusze. INSTRUKCJA PRZEKAZANIA 1% PODATKU KS-owi KONSTANCIN: 1. Wypełnij rubrykę "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego" w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28). W polu "Numer KRS" wpisz następujący numer: 0000197334. 2. Aby 1% trafił do naszego klubu, należy pamiętać również o wypełnieniu rubryki "Informacje uzupełniające" wpisując w polu "Cel szczegółowy 1%" poniższe dane: KS Konstancin, ul. Czarnieckiego 21, 05-510 Konstancin-Jeziorna.