Sobienie Jeziory: KS Konstancin 1:1( 1:1)

Mecz typowy walki, ze względu na warunki panujące na płycie raz za razem mściła się na nas próba gry podaniami, co raz piłka zagrana przez naszych zawodników nie dochodziła do celu. Koncentracji nie brakowało w tym meczu a trochę szczęścia pod bramką rywala. Pierwsza połowa mimo wszystko nie należała do najlepszych, znów zdarzały się błędy indywidualne, znów brakowało komunikacji. W drugiej połowie już wyszła inna drużyna, zdeterminowana, głodna sukcesu i chcąca...ciężko pracować! czego efekty były widoczne w stylu gry, znów wróciła iskierka i wola walki ale zabrakło niewiele do strzelenia bramki. rywal w drugiej połowie tylko sporadycznie pojawił się pod bramką naszej drużyny.

Nie ma co doszukiwać się winny w boisku- gramy tak na ile pozwoli przeciwnik i warunki na boisku, takie same dla obu drużyn.

Dziękuje za wsparcie rodziców i słowa otuchy dla zawodników.