Zwycięstwo z Garwolinem!

bramki:

Wencławiak, Kirk

W niedzielne popołudnie rywalem naszej drużyny była Wilga Garwolin, od początku meczu nasi chłopcy byli bardzo zdeterminowani mimo walki w środkowej strefie i fragmentów chaosu nasi chłopcy stwarzali raz za razem sytuacje bramkowe. W 17 minucie spotkania bramkę dającą prowadzenie fantastycznym uderzeniem zdobył Igor Wencławiak ( który mimo choroby wystąpił w tym spotkaniu, brawo IGOR!!!!)i to był początek naszej dobry! Jak Wojtek Szczęsny bronił na stadionie Narodowym tak i dzisiaj Olek Bokacki był niepokonany, nasz bramkarz był bardzo pewny i dał drużynie wiele spokoju. Do przerwy 1:0 dla naszej drużyny. W drugiej połowie rywale zaczęli grać agresywniej czego efektem były sytuacje pod naszą bramką, ale to zawodnicy z Konstancina oddali nokautujący cios na 2:0 po dwójkowej akcji Broniszewskiego oraz Kirka. W drugiej części spotkania mieliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych m.in Aleksa oraz Benia ale tym razem nie udalo się naszym zawodnikom wpisać na listę strzelców! Należą się pochwały dla całej drużyny za wykonanie założeń taktycznych przez całe spotkanie jaki konsekwencje w grze. Wyróżnić należy również rodziców naszej drużyny za wsparcie dla chłopaków . Ta wygrana jest efektem ciężkiej pracy na treningach! Widać że to co ćwiczymy przekłada się na mecze oraz pokazuje że drzemie w nas ogromny potencjał który dzisiaj eksplodował ! Brawo chłopaki!!!

Jeszcze raz podziękowania dla rodziców! Mam nadzieje że w kolejnych spotkaniach będzie również tak dobra atmosfera ;)