Zawisza Bydgoszcz: KS Konstancin 4:1

Mecz kontrolny, jak sama nazwa wskazuje ma na celu sprawdzenie nowych rozwiązań taktycznych, na spokojnie eliminować błędy...i to było na celu naszej drużyny. w środę o godzinie 12:30 rozegraliśmy mecz z miejscową drużyną. Mimo wyniku 4:1 dla gospodarzy można śmiało powiedzieć że pojedynek przez większość meczu był bardzo wyrównany. Zawodnicy w 100 % chcieli wykonać założenia taktyczne przedstawione przez sztab szkoleniowy. Nowa taktyka i nowe rozwiązania- takie było hasło na najbliższy mecz. Dużo, dużo, dużo wniosków i przemyśleń mamy po tym meczu. Należy pochwalić całą drużynę za podejście do meczu oraz podejście do założeń taktycznych.

skład:

Bokacki- Gącikowski, Młynarczyk, Wencławiak, Jędrzejak- Bogdan, Ambrozik, Pec- Sobczyk oraz Borowski, Kucicki, Demirseren, Szczepaniak.