3 dni obozu w Kielcach za nami!

Obóz piłkarski Kielce 2015 zaczęliśmy od wysokiego ''C'', po przyjeździe zaczęliśmy wyjazd od wyjścia na mecz Korona Kielce kontra Jagiellonia Białystok który odbył się na boisku Kolporter Korona Kielce, wynik spotkania 3:2 dla Gospodarzy okazał się świetnym widowiskiem dla naszych zawodników.

Po meczu, odbyliśmy jeszcze wieczorną jednostkę treningową i cały dzień uciekł nam w expresowym tempie.

Poniedziałek rozpoczęliśmy od porannego treningu, głównym tematem porannego treningu była motoryka a następnie pracowaliśmy nad taktyką w grze ofensywnej. Drugi trening był w całym wymiarze poświęcony wyłącznie małym grą na zwężonym boisku. W trakcie dnia odbyły się konkurencje pomiędzy pokojami a najlepiej pracujące drużyny zostały nagrodzone punktami.

Pracujemy dalej, pierwsze zdjęcia będą udostępnione na stronie w dniu dzisiejszym.