Kolejny dzień obozu za nami!

Środa upłynęła pod dyktando piłki nożnej, poranny trening odbył się o godzinie 9:30, następnie udaliśmy się na treningi Korony Kielce na stadion przy ul. Szczepaniaka, mieliśmy krótkie spotkanie z piłkarzami oraz chwila na zdjęcia. Po obiedzie mieliśmy drugi treningi a wieczorem wspólnie oglądaliśmy mecz el. Ligi Mistrzów Lecha Poznań kontra drużyna z Sarajewa.

Czwartek również czeka nas interesujący ponieważ po pierwszym treningu porannym odbędzie się spotkanie z piłkarzami Korony Kielce- Marcinem Cebulą oraz Kamilem Sylwestrzakiem, a sztab Klubu będzie reprezentował Tomasz Willman, asystent trenera Marcina Brosza!

Wieczorem czeka nas trening na wyjątkowym boisku w Kielcach oraz wieczorne oglądanie meczu Legii Warszawa.

Sportowy kolejny dzień przed nami.