FC Lesznowola: KS Konstancin 1:1

Po porażce z drużyną KS Ursynów przyszło nam mierzyć się z drużyną z Lesznowoli, mecz rozgrywaliśmy ponownie na wyjeździe oraz ponownie...na boisku w lesznowoli( KS Ursynów również rozgrywa mecze na tym boisku).

Odbiegając od stanu boiska( jest na bardzo niskim poziomie) to sam mecz od początku był pod nasze dyktando. Bramka dla rywali padła w 17 minucie, który straciliśmy na własne życzenie( brak komunikacji, słabe ustawienie w defensywie, brak koncentracji). Po tej bramce zaczęliśmy napierać na rywala który miał ogromny problem z przejściem przez środkową strefę boiska. Pogoń za rywali trwał do 58 minuty meczu, po fantastycznej akcji Kacpra Młynarczyka, pięknym jego strzale na bramkę rywali podnieśliśmy się z kolan i wynik był otwarty. do strzelenia bramki na 2:1 zabrakło nam czasu i wynik po 60 minuta był 1:1.

Wielkie słowa uznania za walkę do końca, brawo dla całej drużyny!