KS Konstancin: GLKS Nadarzyn 3:1

Po porażce, remisie nadszedł czas na 3 punkty naszej drużyny. Chłopcy pozytywnie naładowani do walki od samego początku postawili swoje warunki rywalom. Po raz kolejny w tej rundzie zaczynamy mecz od pełnej dominacji nad rywalem czego efektem była bramka już w 11 minucie w wykonaniu Aleksa Białowąsa! Mimo strzelenia bramki nie czekaliśmy na ruch rywala z zaczęliśmy atakować i szukać kolejnej bramki. Świetne zawody rozegrał duet pomocników Kwiatkowski- Bogdan którzy zdominowali środek pola i nie przegrali żadnego pojedynku w tej strefie!

Mimo prowadzenia meczu straciliśmy bramkę na początku drugiej połowy. Morale nie opadły ale chłopcy ''poczuci krew'' i widać było determinację aby ten mecz wygrać czego efektem była bramką Kwiatkowskiego Janka po rzucie rożnym dla naszej drużyny.  Wynik przypieczętował Kirk Eryk strzałem z rzutu wolnego z przed pola karnego. 3:1 zakończyły się zawody, nasi chłopcy odnieśli pierwsze zwycięstwo i rozpoczęli marsz w górną część tabeli, ale nie wynik a świetna gra drużyny daje powody do zadowolenia, chłopcy czynią systematyczne postępy i z meczu na mecz rozkręcają się w dobrą stronę- brawo chłopcy! ;)