KS Konstancin: KS Ursynów 4:2!

w niedzielne popołudnie naszym rywalem był lider ligi KS Ursynów. Poprzedni mecz tym rywalem rozgrywaliśmy na boisku w Lesznowoli a wynik był 2:1 dla gospodarzy. Nadszedł czas na rewanż i na naszym boisku podejmowaliśmy rywali w osłabionym składzie( Mirkowski, Bokacki, Benegda). Od samego początku staraliśmy się narzucić rywalom nasze warunki gry ale grający blisko siebie rywale nie dali nam szans na narzucenie stylu. Mimo tego Bogdan Patryk samotnym rajdem, mijając rywali jak na treningu strzelił bramkę na 1:0 i otworzył wynik meczu. Nie minęło kilka minut a było już 1:1. Kolejna wymiana ciosów i do przerwy było 2:2.

Mimo remisu chłopaki byli naładowani i zmotywowani do wygrania tego meczu czego efektem były dwa ciosy, rywal na deskach- drużyna z Ursynowa nie była wstanie powstać już z kolan i wynik meczu 4:2 dla drużyny z Konstancina .

Krótkie podsumowanie:

Mimo osłabień kadrowych potrafiliśmy grać to co umiemy najlepiej, dominowaliśmy na boisku, byliśmy pewni siebie i słowa w szatni: koncentracja w obronie oraz pewność siebie w ataku- były naszą dewizą w tym meczu!

Słowa uznania w szczególności dla Eryka Kirka, Wencławiaka Igora oraz Bogdana Patryka za bardzo dobrą postawę na boisku ale również za pracę mentalną podczas meczu! Jedziemy dalej! ;)