Staż trenerski w Koronie Kielce!

Trenerzy naszej Akademii zakończyli staż trenerski w Koronie Kielce. Mamy nadzieje że już nie długo zobaczymy owoce ich wyjazdu do drużyny Ekstraklasy.

Krótkie podsumowanie wyjazdu

Należy zwrócić szczególną uwagę na zaplecze jakie posiada klub z Kielc, infrastruktura stoi na najwyższym poziomie, sam fakt że obok obiektu Kolporter Arena są dwa boiska pełnowymiarowe( z naturalną trawą oraz sztuczną), a co ciekawsze kilka kilometrów dalej jest boisko na którym wcześniej klub z Kielc rozgrywałem swoje spotkania ligowe przed budową nowego obiekty, również z płytą o najwyższej jakości!

Respekt budzi ilość dzieci trenujących w Koronie, każda grupa liczy po 20-25 zawodników, które prowadzone są przez dwóch opiekunów.

Należy również zwrócić uwagę na fakt że II zespół jest stworzony wyłącznie z Młodych zawodników których ambicją jest zagranie w przyszłości w I drużynie ''Koroniarzy''.

Mam nadzieje że wyjazd do Kielc przyniesie efekty już w nie dalekiej przyszłości a co ważniejsze poznaliśmy fantastycznych ludzi którzy naładowali nas pozytywną energią i motywacją do dalszej pracy. Porównując pracę naszej Akademii oraz Akademii Korony uważam osobiście że warsztat pracy jest na takim samym poziomie a determinacją nie ustępujemy żadnemu klubowi w Polsce.

Dzięki wyjazdowi mogliśmy również dograć wszystkie sprawy dotyczące wyjazdu na obóz do Kielc, sparingi oraz sprawdzenie całej bazy było jednym z naszych celów wyjazdu aby zapewnić jak najlepsze warunki do treningów dla naszych zawodników.