odrabiamy zaległości- jesteśmy po meczu z Wilgą!

Białowąs

Broniszewski

Wnuk

Wnuk

Mecz szalony tak jak sam wyjazd do Garwolina( środa, wyjazd godzina 13:50...), ale istotne jest nie jak mężczyzna zaczyna ale...jak kończy! No i my skończyliśmy efektownie i efektywnie! Do 56 minuty wynik meczu był 3:1 dla gospodarzy aż bramkę zdobył Broniszewski Oskar, następną dołożył Wnuk Szymon w 60 minucie a cios na koniec meczu wykonał znów Szymon i wynik meczu 4:3 stał się realny! szalone 6 minut naszej drużyny!

Mimo tego należy zwrócić uwagę na dobrą pierwszą połowę( mimo tego nie ustrzegliśmy się błędów), w drugą połowę weszliśmy na stojąco dając rywalowi w 12 minut odrobić straty a co gorsze wyjść na prowadzenie. Dużą naszą przewagą w tym meczu był fakt...spokoju w drużynie i naszej części publiczności- brawo zawodnicy i rodzice! czego nie można powiedzieć o przeciwnikach, szkoda bo atmosfera w obozie gospodarzy psuł naprawdę dobrą pierwszą połowę...