Poszukujemy sponsora!

Drodzy rodzice, zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu sponsora dla rocznika 2003. Celem sfinansowania są dresy treningowe dla naszych zawodników oraz piłki. Jeśli znają państwo osobę prywatną bądź firmę chcącą nas wspomóc w budowaniu siły naszego rocznika prosimy o pomoc! Poniżej list intencyjny: ''Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości wsparcia dla naszego rocznika 2003 w Klubie Sportowym Konstancin. Nasz rocznik istnieje od 4 lat, występuje w lidze MZPN-u oraz bierze systematyczny udział w turniejach w swojej kategorii wiekowej. Łącznie nasz rocznik ma 20 zawodników systematycznie trenujących. Jako trenerzy chcielibyśmy zapewnić dzieciom jak najlepszy warunki rozwoju, co niestety wiąże się kosztami. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w zakupie sprzętu sportowego: Bluzy dresowe dla zawodników rocznika, sztuk 20.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować: - ekspozycje logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie naszego rocznika, - ekspozycje logo firmy na sprzęcie Za każdą okazaną pomoc będziemy bardzo wdzięczni, ponieważ jako opiekun dzieci mam na celu wyłącznie dobro dzieci oraz ich systematyczny rozwój. Mam ogromną nadzieje że państwa wsparcie pomoże nam w dalszym realizowaniu celów sportowych naszych zawodników. Ze sportowymi pozdrowieniami Michał Madeński 535 495 273 michal.madenski@kskonstancin.com Trener rocznika 2003 oraz Koordynator Akademii.