Weekend wolny 31.10-01.11

Z okazji wolnego weekendu pozwoliłem sobie na krótkie podsumowanie ostatnich kolejek ligowych:

Wilga Garwolin: KS Konstancin 3:4

bardzo dobry mecz ale...tylko fragmentami. Mieliśmy momenty przestoju, na tzw ''chodzonego'', brakowało dokładności, trochę koncentracji aż tu bum i zaczynamy grać na najwyższym swoim poziomie aż ręce składają się do oklasków, bo czym znów był słabszy moment i błąd poganiał błąd, ale ''nadzieja umiera ostatnia'' i zespół znów potrafił uderzyć i powalić rywala na deski- po takich meczach poznaje się drużynę!

Sobienie Jeziory: KS Konstancin 1:1

to był mecz nie wykorzystanych sytuacji, brakowało precyzji w ostatnich momentach akcji, brakowało szczęścia, brakowało wiary w sukces ale...co ważne w tym meczu trzeba śmiało stwierdzić że mimo złego stanu boiska potrafiliśmy zdominować rywala, prowadziliśmy grę, było widać pomysł na wygranie tego meczu.

KS Konstancin: Wilga Garwolin 0:2

Czy słuszny wynik? Z przebiegu meczu radości drużyny gości mówi sama za siebie jak dla nich to był trudny meczu...przypadkowa bramka w ostatniej minucie pierwszej połowy, potem już otworzyliśmy się i dostaliśmy cios na 2:0. Smutek po meczu? Nie, bo drużyna grała bardzo dobrze...DRUŻYNA!

Drukarz Warszawa: KS Konstancin 2:4

Wygranie na boisku rywala to żaden światowy sukces, ale już zdominować rywala, prowadzić grę i to bez dwóch kluczowych zawodników to jest już sukces- prawdziwy sukces!

Potrafiliśmy przy stanie 2:0 już od 8 minuty wejść na poziom wyżej i wygrać ten mecz. Można mówić o kontrowersjach w tym meczu, ale efekt był jeden- potrafiliśmy wstać po dwóch mocnych uderzaniach rywala, potrafiliśmy zacząć grać i co istotne narzuciliśmy swój styl rywalowi. słowa uznania dla drużyny!