UKS Tarczyn: KS Konstancin 0:3

W czwartej kolejce rundy wiosennej przyszło nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną UKS Tarczyn.

Od samego przyjazdu można było wyczuć że mecz nie będzie stał na najwyższym poziomie, ale ''krawiec kraje jak mu materiał staje'' i musieliśmy się dostosować do warunków panujących na boisku gospodarzy. Mimo to dopasowanie się do warunków zajęło nam aż 30 minut i do przerwy był wynik 0:0. Mimo pewnej nerwowości w pierwszej części spotkania, raz za razem stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe ale brakowało kropki nad ''i''.

Po przerwie drużyna z pierwszej połowy została już szatni i wyszli na boisko wojownicy pewni swego, czego efektem były wyprowadzone dwa ciosy na początku drugiej połowy przez Aleksa Białowąsa oraz Adriana Peca. Po 5 minutach drugiej części gry było 2:0 dla nas i mogliśmy spokojnie zacząć kontrolować mecz.

Mimo dominacji, nie mogliśmy podwyższyć wyniku, aż do 50 minuty gdzie wynik ustalił meczu Kirk Eryk.

Po tym wyniku weszli na pozycji v-ce lidera ligi a przed nami seria spotkań na własnym boisku.

Na duże uznania po tym meczu zasługują Hugo Benegda, Kwiatkowski Jan - świetne zawody!

Trzeba wyróżnić również Bokackiego Aleksandra który pierwszy raz w tym sezonie zachował czyste konto, oby tak do końca sezonu ;)