Dlaczego warto przekazać 1% podatku na rzecz Klubu Sportowego Konstancin.

Chcielibyśmy Państwa bardzo prosić o przekazanie swojego 1% podatku na działalność Klubu Sportowego Konstancin. Nasze stowarzyszenie działa już przeszło 4,5 roku, rozwijając się w bardzo szybkim tempie. Bo jeszcze nie tak dawno - 4 lata temu, zaczynaliśmy od zera, a dziś jesteśmy bliscy awansu do 3 ligi PZPN, posiadamy 11 drużyn piłkarskich i zrzeszamy ponad 200 zawodników. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pasja do piłki nożnej wszystkich osób związanych z klubem. W tym roku zamierzamy zrobić kolejny krok - chcemy zmodernizować nasz obiekt sportowy. Nowe boisko główne, nowe trybuny oraz plac zabaw dla dzieci - to jest nasz cel. Jednak bez Państwa wsparcia tego nie osiągniemy...

Otrzymany procent podatku zamierzamy przeznaczyć na budowę małego placu zabaw dla dzieci przy naszym budynku klubowym w Oborach przy ul. Literatów. Placyk zabaw, w którego skład wchodzić będą różnego rodzaju huśtawki, piaskownica oraz urządzenia sportowo-wielofunkcyjne, będzie ogólnodostępny dla wszystkich naszych sąsiadów, ale przede wszystkim będzie służył dzieciom trenującym w Klubie Sportowym Konstancin i ich rodzinom.

Wielokrotnie udowadnialiśmy, że jesteśmy stowarzyszeniem godnym zaufania i naszym celem jest wspólne dobro i rozwój sportu w naszej gminie. Tym razem nie jest inaczej. Przekaż swój 1% podatku dla KS Konstancin!Emotikon smile

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ NAM SWÓJ 1%?

1. Zgromadzone środki przeznaczamy tylko i wyłącznie na cele statutowe naszego stowarzyszenia.

2. Środki zostaną przeznaczone na rozwój naszej bazy sportowej, a konkretnie budowę małego placu zabaw dla dzieci przy budynku klubowym.

3. Do 30 października podamy do publicznej wiadomości informację, jaką kwotę udało nam się zebrać oraz na co zostały wydane zebrane fundusze.

INSTRUKCJA PRZEKAZANIA 1% PODATKU KS-owi KONSTANCIN:

1. Wypełnij rubrykę "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego" w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28). W polu "Numer KRS" wpisz następujący numer: 0000197334.

2. Aby 1% trafił do naszego klubu, należy pamiętać również o wypełnieniu rubryki "Informacje uzupełniające" wpisując w polu "Cel szczegółowy 1%" poniższe dane:

KS Konstancin, ul. Czarnieckiego 21, 05-510 Konstancin-Jeziorna.

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy,
Członkowie KS Konstancin